Promo kód Wolt za 6 eur

Hladný? Neviete čo uvariť? Ľubľana, Maribor, Celje a Kranj si teraz môžu objednať jedlo z obľúbených reštaurácií cez aplikáciu WOLT!

Pri registrácii zadajte WOLT PROMO kód “CS2CG” a využite zľavu 6 eur!

 

Ako WOLT účinkuje?

Stiahnete si aplikáciu, zaregistrujete sa, vyberiete si reštauráciu a čo by ste chceli jesť, objednáte, počkáte a už jete. Objednané jedlo dostanete zvyčajne do 20 až 40 minút a privezie vám ho ich osobný doručovateľ na bicykli, kolobežke alebo v aute – podľa vzdialenosti.

Ako prebieha platba?

Aplikácia Wolt je v iných mestách dostupná už dlho, takže je veľmi prepracovaná a ľahko sa používa. Platba je možná prostredníctvom systému Apple Pay alebo Android alebo kreditnými kartami. Platba je úplne bezpečná a po obdržaní stravy vám príde faktúra vo fyzickej podobe aj e-mailom.

Čo ak nie som spokojný s jedlom?

V prípade, že jedlo nie je v poriadku, môžete ohodnotiť (obaja doručovateľa) ako reštauráciu. Všetci vieme, že nie vždy je možné zaručiť dokonalé jedlo, no každý názor sa počíta. Už sa mi stalo, že niečo nebolo v poriadku. A vždy, keď som dal zlú známku, kontaktovali ma z WOLTA s túžbou zistiť, čo bolo zle a tiež odmenili môj čas a názor.

Kde si môžete stiahnuť aplikáciu WOLT?

Wolt je dostupný v Apple Store a Google Play Store, aplikácia je zadarmo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja